u Sobotky

V sobotu 20. května proběhla v Libošovicích okrsková soutěž v požárním útoku, které se zúčastnili sbory dobrovolných hasičů z Libošovic, Sobotky a Oseka. SDH Osek reprezentovala družstva v kategoriích přípravka (Kačenka Paličová, Emilka Vávrová, Sára a Simonka Hůlkovi, Eliška a Jenda Vlčkovi, Máťa a Kuba Vraný a Kuba Horák), mladší žáci (Simonka Hůlková, Eliška Vlčková, Bára Horáková, Rozálka Bártová, Vikča Bártová, Kuba Horák, Jirka Pinkas a Adam Dostál), starší žáci (Vikča Bártová, Žanda Vraná, Adam Sucharda, Adam Bárta, Tomáš Bárta, Pavel Račko a Honza Havlik) a muži (Filip Kubeček, Jakub Bárta, Lubomír Palič, Jiří Šneberk, Aleš Bárta, Tomáš Bárta a Roman Bárta). Všechna naše družstva svou kategorii vyhrála. Gratuluji všem a děkuji za reprezentaci naší obce.

David Horák
starosta obce